Lakiernictwo

Przygotowanie do lakierowania oraz lakierowanie to prace drugiego istotnego etapu napraw powypadkowych lub renowacyjnych. Prace te koncentrują się na zapewnieniu estetyki wyglądu pojazdu oraz zabezpieczeniu blachy pojazdu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak warunki atmosferyczne czy solą w okresie zimowym. W celu uzyskania najwyższej jakości i trwałości powłoki lakierniczej niezbędne jest zachowanie prawidłowości złożonego, dokładnego procesu związanego z przygotowaniem powierzchni, zastosowania odpowiednich materiałów. Cały proces lakierowania przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Stosowane przez nas wysokiej światowej klasy materiały lakiernicze, oraz narzędzia do aplikacji, przy zalecanych przez producenta temperaturach suszenia oraz odpowiedniej wilgotności powietrza, gwarantują najwyższą jakość i trwałość powłoki lakierowanej.

Dobór koloru zapewnia nam zlokalizowana na miejscu mieszalnia lakierów, z bazą danych oraz próbek kolorów wszystkich samochodów poruszających się po drogach. Program komputerowy kontroluje tworzenie każdego wytwarzanego koloru, a zalecane przez producenta cieniowanie sąsiadującego elementu w lakierach perłowych oraz metalizowanych (i wszystkich dwuwarstwowych), zapewnia doskonały efekt końcowy.

W 2007 roku przeprowadziliśmy modernizacje kabiny lakierniczej zamieniając ją na odpowiednią do lakierowania lakierami wodo-rozcieńczalnymi, w celu ochrony środowiska.

Na nasze usługi lakiernicze udzielamy dodatkowych gwarancji.

Na specjalne zlecenia lakierujemy inne obiekty takie jak np. łodzie, kampingi, przyczepy, maszyny.